info@vipasev.com   90 332 342 71 42   90 332 342 71 43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6

25.000 Adet

Aylık Üretim

300.000 Adet

Yıllık Üretim

35 Kahraman

Toplam Personel

3.000 m2 Kapalı

Üretim Tesisi

7/24

Satış Sonrası Destek

PİRAMİT MADENİ EŞYA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

Piramit Madeni Eşya 10 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğumuz günden itibaren Madeni Eşya konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Kurutmalık, Masa, Sandalye, Askılık, Portmanto Askı, Portatif Gardrop ürünleri 3000²’lik fabrikamızda siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

Orta ölçekli bir işletme olmamıza rağmen ilk andan itibaren kaliteye verdiğimiz önem ve zoru başarma azmimiz sayesinde kısa sürede kendi sektöründe tanınmış bir firma haline geldik.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Piramit Madeni Eşya, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edeceğiz.

Vizyonumuz
Müşterilerimiz için gelişen teknolojilerin takipçisi olup, müşteri memnuniyetine yönelik yeniliklerin sürekli uygulayıcısı olmak.

Misyonumuz
Hizmet anlayışı ve kalite standartlarını artırarak lider firma olma yönünde emin adımlarla yürümek, çözüm ortağı olarak, beklentilerin üzerinde müşteri memnuniyeti sağlamak.

VİPAS EV

VİPAS EV

alüminyum profil alüminyum ekstrüzyon profilleri alüminyum korkuluk aksesuarları aluminium profile aluminium extrusion aluminium accessories konya promosyon konya reklam ajansı sodyum bikarbonat potasyum bikarbonat amonyum bikarbonat